Unia Miłoradzice - Tęcza Kwietno 5:2 (2:2)

W pierwszym meczu kontrolnym odnosimy zwycięstwo nad drużyną z Kwietna. Oczywiście jak to w meczach sparingowych wynik nie odgrywał najistotniejszej roli lecz gra, a ta w początkowej fazie meczu nie wyglądała w naszym wykonaniu zbyt dobrze, dlatego szybko straciliśmy dwie bramki i musieliśmy gonić wyniku. Udało się tego dokonać jeszcze do gwizdka kończącego pierwszą połowę i do szatni schodziliśmy z wynikiem 2:2. Druga połowa to duża rotacja w składzie i widoczna przewaga z naszej strony i końcowy wynik 5:2 dla naszego zespołu. Cieszy fakt, że nasz trener mimo braków kadrowych miał do dyspozycji 16 zawodników. W meczu zagrało dwóch testowanych zawodników oraz powracający z emigracji Oskar Klimowicz. Dziękujemy drużynie gości za przybycie ! Do zobaczenia w lidze

Bramki: Miśta, Bilewicz, 2xKruszyk, Tomin

Skład: K.Rozmiarek, Kwaśny, Laskowski, Panek, Lorenc,  Bilewicz, G.Rozmiarek, Łebek, Miśta, Wójcik, Kieler
Ponadto zagrali: Tomin, Kruszyk, Klimowicz, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany